China-Review.com.ua » Новости » Відключеннями світла в Україні керуватиме “штучний інтелект”

Відключеннями світла в Україні керуватиме “штучний інтелект”

Поделиться:
04 декабря, 2023
Автор: Admin2
1 432
0
Відключеннями світла в Україні керуватиме “штучний інтелект”

Віталій Шайда, генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі, нещодавно розповів про нові заходи для вирішення проблеми можливих відключень електроенергії в Києві.

Як повідомляє “Економічна правда”, Шайда розповів про розробку ДТЕК нового програмного інструменту. Це програмне забезпечення призначене для ефективної організації графіків відключення електроенергії у разі потреби. Його ключовою особливістю є можливість забезпечити збалансоване відключення споживачів від електромережі, тим самим мінімізуючи вплив людських помилок, таких як помилки диспетчерів.


Шайда також торкнувся питання посилення заходів безпеки, запроваджених у зв’язку зі збільшенням загрози обстрілів з боку Росії. Ці заходи включають посилення безпеки навколо життєво важливих об’єктів енергетичної інфраструктури. Крім того, ДТЕК Київські регіональні електромережі збільшив свої аварійні резерви на 25% порівняно з минулим роком, щоб забезпечити наявність необхідного обладнання для проведення будь-яких необхідних ремонтних робіт.


Крім того, компанія вжила заходів для фізичного захисту критично важливого енергетичного обладнання та трансформаторних підстанцій. Для більш оперативного реагування на пошкодження інфраструктури було збільшено кількість мобільних ремонтних бригад, що підвищило їхню спроможність швидше діставатися до пошкоджених об’єктів. Ці ініціативи демонструють проактивний підхід ДТЕК до підтримки стабільності енергопостачання та цілісності інфраструктури в умовах можливих перебоїв.

Комментарии

Новости Портала
Xiaomi представила дешевий планшет Poco Pad з великим екраном на 120 Гц
Сегодня, 18:00 0

Xiaomi представила дешевий планшет Poco Pad з великим екраном на 120 Гц

Компанія Xiaomi представила перший в історії бренду Poco планшет – Poco Pad. Про це повідомляє портал GSMArena.

Эксперты рассказали, почему важно выключать на ночь мобильный интернет и WI-FI
Сегодня, 17:39 0

Эксперты рассказали, почему важно выключать на ночь мобильный интернет и WI-FI

Сегодня практически у каждого есть смартфон: от маленьких детей до пенсионеров. По результатам социальных опросов лишь небольшой процент пользователей отключает на ночь вай-фай и мобильный интернет.

Видео