China-Review.com.ua » Новости » Vodafone планує запуск технології

Vodafone планує запуск технології

Поделиться:
21 ноября, 2023
Автор: Admin2
858
0
Vodafone планує запуск технології

Володимир Лавренюк, директор NEQSOL Holding Ukraine, нещодавно обговорив майбутнє 5G в Україні та виклики, з якими стикається телекомунікаційна галузь, зокрема Vodafone Україна. У складних умовах воєнного часу український телекомунікаційний сектор на чолі з Міністерством цифрової трансформації готується до впровадження технології 5G.

Незважаючи на те, що зараз основна увага приділяється підтримці зв’язку у воєнний час, у цій сфері спостерігається значний прогрес та інвестиції. Лише за перші дев’ять місяців 2023 року Vodafone збільшив інвестиції в мережу на 86% порівняно з попереднім роком, інвестувавши загалом 7,4 мільярда гривень у період з 2022 по 2023 рік.

Лавренюк підкреслив, що підготовка до 5G почалася ще до ескалації конфлікту. “Vodafone Україна”, завдяки своїм тісним зв’язкам з групою Vodafone, має хороші можливості для цього переходу. Група Vodafone є європейським лідером у сфері 5G, її мережі охоплюють 350 міст в 11 країнах. Це глобальне партнерство має вирішальне значення для Vodafone Україна, сприяючи обміну досвідом та розвитку передових телекомунікаційних послуг.


Власником Vodafone Україна є міжнародний конгломерат NEQSOL Holding, що має інтереси в різних галузях, включаючи енергетику, гірничодобувну промисловість та телекомунікації. Ця власність підтримує експансію Vodafone у сфері конвергентних послуг. Крім того, Vodafone Україна має намір надати послуги фіксованого інтернету на основі GPON одному мільйону абонентів у найближчі роки, що підкреслює його прихильність до розвитку цифрової інфраструктури в Україні.

Комментарии

Новости Портала
Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры
Вчера, 17:25 0

Обновление данных без похода в ТЦК: гайд от Мницифры

Министерство цифровой трансформации обнародовало инструкцию о том, как обновить данные военного учета в Центре предоставления административных услуг (ЦНАП) без посещения ТЦК.

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри
Вчера, 17:24 0

Оновлення даних без походу в ТЦК: гайд від Мніцифри

Міністерство цифрової трансформації оприлюднило інструкцію про те, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

Видео