China-Review.com.ua » Новости » У мережі з’явилися «живі» фотографії всіх кольорів iPhone 15

У мережі з’явилися «живі» фотографії всіх кольорів iPhone 15

Поделиться:
06 сентября, 2023
Автор: Admin2
1 669
0
У мережі з’явилися «живі» фотографії всіх кольорів iPhone 15

Інсайдер Джон Реттінгер, який виступає в X (Twitter) під псевдонімом Jon4Lakers, опублікував у мережі відео, в якому показав докладні макети смартфона iPhone 15, що ще не вийшов. На новий витік звернули увагу журналісти видання 9To5Mac .

На думку редакції 9To5Mac, відео Реттінгера примітно тим, що в ньому показано макети у всіх п’яти кольорах, в яких, за чутками, вийде базовий iPhone 15. Йдеться про синій, чорний, жовтий, рожевий і білий варіанти.

9To5Mac вважає нові кольори iPhone бляклими. Їм, на думку видання, не вистачає насиченості в порівнянні з iPhone 14. Журналісти не виключають, що багато користувачів віддадуть перевагу природним кольорам пристроїв більш яскравим чохлам.


9To5Mac пише, що, “незважаючи на нудні кольори”, нові iPhone 15 все одно представляють для публіки великий інтерес. Як мінімум з тієї причини, що смартфони 2023 стануть першими в історії Apple , в яких використовується загальноприйнятий USB-C роз’єм замість Lightning.

Комментарии

Новости Портала
Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази
Сегодня, 17:32 0

Monobank та ПриватБанк встановили ліміти на грошові перекази

Українські банки встановлюють обмеження для грошових переказів між картками. Це з необхідністю протидіяти шахрайству. Ліміти є не лише на суми операцій, а й на їхню кількість. Стало відомо, які умови в ПриватБанку та monobank.

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать
Сегодня, 17:22 0

В приложении «Дия» появится новая услуга: какие документы можно будет загружать

На портале цифровых услуг «Дия» тестируют возможность размещать новый вид электронных документов, речь идет об образовательных документах. Об этом сообщил министр по цифровой трансформации Украины Михаил Федоров.

Видео