China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi представила 100-дюймовий телевізор Xiaomi TV S Pro 100

Xiaomi представила 100-дюймовий телевізор Xiaomi TV S Pro 100

Поделиться:
16 августа, 2023
Автор: Admin2
2 321
0
Xiaomi представила 100-дюймовий телевізор Xiaomi TV S Pro 100

Компанія Xiaomi представила 100-дюймовий смарт-телевізор Xiaomi TV S Pro 100 з яскравістю 1000 нит у Китаї. Площа екрану становить значні 98.8%, а сам він обрамлений міцною металевою рамкою.


Смарт-телевізор може похвалитися справді королівськими характеристиками: частота оновлення екрану складає 144 Гц при роздільній здатності 4К, динамічна контрастність 1 000 000:1, пара стереодинаміків по 15 Вт кожен, 384 зони підсвічування та масовий набір основних технологій, таких як Dol , MEMC та AMD FreeSync. Дисплей телевізора відображає 1.07 мільярда відтінків кольорів та охоплює 94% колірного простору DCI-P3. Крім цього, телевізор оснащений спеціальним датчиком освітленості, який автоматично регулює яскравість та режими зображення в залежності від навколишнього середовища. А спеціальна технологія відновлення кольору значно знижує колірні помилки та відновлює вихідні кольори.


За продуктивність відповідає однокристальний 4-ядерний процесор ARM Cortex-A73, що працює в парі з 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної пам'яті. ТБ підтримує стандарт Wi-Fi 6, має 2х HDMI 2.1, 1x HDMI 2.0, 1x USB 3.0 і 1x USB 2.0.



Ціна

ТБ Xiaomi TV S Pro 100 вже доступний для покупки в Китаї через фірмовий онлайн-магазин Xiaomi Mall за ціною ¥18 000 (98000 гривень).

Комментарии

Новости Портала
Samsung підтвердила 7 років оновлення для своїх смартфонів: список
Вчера, 20:28 0

Samsung підтвердила 7 років оновлення для своїх смартфонів: список

Щоб привернути увагу користувачів, компанія Samsung пішла на безпрецедентні заходи. У січні 2024 року на презентаціїGalaxy S24 південнокорейський технологічний гігант оголосив про семирічну підтримку серії.

У ТЦК йти більше не треба: кому автоматично продовжили відстрочку у «Резерв+»
Вчера, 20:26 0

У ТЦК йти більше не треба: кому автоматично продовжили відстрочку у «Резерв+»

Заступниця Міністра оборони розповіла, які категорії військовозобов’язаних можуть отримати відстрочку, «не поворухнувши пальцем». Частині українців мобільний застосунок «Резерв+» днями автоматично продовжив термін дії відстрочки. Про це повідомила заступниця

Видео