China-Review.com.ua » Новости » Вийшов огляд першого в історії безкоштовного телевізора

Вийшов огляд першого в історії безкоштовного телевізора

Поделиться:
03 июня, 2023
Автор: Admin2
1 985
0
Вийшов огляд першого в історії безкоштовного телевізора

Оглядач The Verge Кріс Уелч поспілкувався з представниками компанії Telly та ознайомився з безкоштовним телевізором із двома екранами, один з яких використовується для показу реклами.


У середині травня компанія Telly, створена співзасновником Pluto TV Іллею Позіним, представила незвичайний телевізор, який складається із двох екранів. За задумом, перший використовується за призначенням, тоді як на другому постійно показується реклама. Такий пристрій пропонуватиметься безкоштовно.


Незважаючи на те, що виробник називає Telly «телевізором за $1000», який користувачі зможуть отримати безкоштовно, у оглядача The Verge склалася інша думка. Журналіст зізнався, що йому не вдалося провести повноцінний тест пристрою, проте за картинкою робочого столу Google TV, що відображається, він зрозумів, що основний екран Telly мало чим відрізняється від дисплеїв у бюджетних телевізорах Vizio, TCL або Hisense за $300.


Виробник заявляє, що 55-дюймовий дисплей з 4K-роздільною здатністю може відображати HDR-контент, проте це Уелчу перевірити не вдалося. Він також зазначив, що це звичайний телевізор, який стає розумним завдяки комплектному TV-стіку на базі Google TV.Також з розмови журналіста з представниками компанії стало відомо, що користувачі не зможуть накривати рекламний екран або якось перепрошити пристрій — у першому випадку буде великий штраф або відкликання пристрою, а в другому — поломка.

Компанія планує “роздати” влітку 2023 року 500 тис. Telly – вже понад 250 тис. американців погодилися стати користувачами безкоштовного телевізора. Для цього їм необхідно надати кредитну картку для списання коштів у разі штрафу, а також погодитися не передачу інформації про контент, що переглядається, канали, тривалість їх перегляду та обробку іншої інформації, яка буде корисна рекламодавцям.

Комментарии

Новости Портала
В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників
Вчера, 20:51 0

В Україні запровадили нову цифрову послугу для призівників

Відтепер бронювання працівників різноманітних установ та підприємств в Україні можна буде здійснювати у цифровому форматі через додаток «Дія». Відповідну постанову вже схвалив Кабінет Міністрів.

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года
14 июня, 2024 0

Топ лучших планшетов на июнь 2024 года

Планшет – универсальное мультимедийное устройство для интернет-серфинга, просмотра видео и игр. Специалисты портала TechRadar составили список лучших планшетных ПК на июнь этого года.

Видео