Wi-Fi роутер Xiaomi Mi Router 4С: розпакування та підключення
Випускаючи величезну кількість товарів Xiaomi роблячи ставку не тільки на якість продукції, а й на досконалий зовнішній вигляд, оскільки саме в деталях і дрібницях і секрет досконалості.
Про один з таких пристроїв, який є незримим помічником у будинку, роздаючи інтернет і контролюючи підключені пристрої, йтиметься в цій темі. З назви ви могли здогадатися, що вона присвячена класичному Wi-Fi роутеру компанії Xiaomi Mi Router 4С.
Пристрій поставляється в практично плоскій по ширині, досить великій коробці, на лицьовій стороні якої зображений сам роутер і базові характеристики пристрою.
На обороті розписані технічні характеристики докладніше.
Варто відзначити, що у роутер має базові можливості в частині передачі сигналу Wi-Fi, працюючи за стандартом 802.11 a/b/g/n із частотним діапазоном 2.4 ГГц та максимальною швидкістю 300 мбіт/с.
Великі розміри коробки визначилися розташуванням не знімних антен, які виробник розмістив у довжину.
У частині комплектації все досить просто:
сам роутер Xiaomi Mi Router 4С,
зарядний пристрій,
інструкція та гарантійний талон.
Корпус пристрою має досить компактні розміри, що легко впишеться в інтер'єр. Він виконаний із матового пластику білого кольору із закругленими краями.
Перфороване дно призначене для кращого теплообміну, оскільки під час роботи роутер може трохи нагріватися.
У частині портів все досить просто. На задній частині розташовано 3 порти, один з яких необхідний для підключення інтернету (синій), до двох інших можна підключити пристрої.
Також, поряд з портом підключення блока живлення, розташувалася кнопка скидання налаштувань мережі.
Варто зазначити, що мережні порти мають максимальну пропускну здатність 100 мб/сек.
При увімкненні пристрою та підключення інтернет-кабелю до мережі на корпусі загоряються два кольорові індикатори стану системи та мережі.
У частині стану системи індикатор повідомляє:
жовтий: горить (завантаження), блимає (оновлення).
синій (працює нормально)
фіолетовий (безпечний режим або збій системи)
Стан мережі:
синій: горить (працює нормально), моргає (передача даних).
Загалом, якщо горять два сині індикатори, то робота всіх систем роутера стабільна.
Залежно від провайдера є потреба в його налаштуванні, але в моєму випадку підключення відбулося автоматично.
Роутер не підключається до Mi Home, а його тонке налаштування можна здійснити за допомогою програми Mi Wi-Fi, яка автоматично знаходить пристрій і підключається до нього/
У ньому можна змінити назву мережі, встановити пароль і контролювати підключення пристроїв. В цілому управління досить просте та зручне для користувачів)
Підсумовуючи, варто відзначити, що роутер Xiaomi Mi Router 4С чудовий компактний базовий маршрутизатор для роздачі Wi-Fi з чудовим виглядом та зручним керуванням.
Wi-Fi router Xiaomi Mi Router 4S: rozpakuvannya ta pidklyuchennya