China-Review.com.ua » Новости » Xiaomi догоняет Apple на рынке смартфонов

Xiaomi догоняет Apple на рынке смартфонов

Поделиться:
01 мая, 2019
Автор: Admin2
2 174
0

Китайская компания смогла продать примерно 25 млн «умных» телефонов, сократив отрыв от американского технологического гиганта Apple до 11.4 млн моделей.

IDC опубликовала отчет об исследовании рынка смартфонов за прошедший квартал. Лидером оказался Samsung, а второе место занял Huawei. Тройку замкнул производитель Apple, от которого компания Xiaomi смогла сократить отставание.

Если Apple поставила на рынок 36.4 млн устройств, то Xiaomi отгрузила на 11.4 млн моделей меньше. При этом китайская компания смогла нарастить поставки более чем на 10%, а продажи Apple упали на 30.2% в сравнении с первым кварталом прошлого года.

Комментарии

Новости Портала
Це кінець: популярний виробник відключає сервери оновлень для своїх смартфонів
Вчера, 23:51 0

Це кінець: популярний виробник відключає сервери оновлень для своїх смартфонів

Ще 2021 року LG оголосила про свій відхід з ринку смартфонів, проте деякі з уже випущених пристроїв продовжували отримувати оновлення прошивки. Тепер же історією стане і фірмовий софт: компанія розповіла про підготовлюване відключення серверів, відповідальних за

5 найкращих бюджетних смартфонів 2025 року: Android та iPhone
Вчера, 23:49 0

5 найкращих бюджетних смартфонів 2025 року: Android та iPhone

У світі, де флагманські смартфони все частіше перетинають позначку в 1000 євро, експерти The Telegraph назвали п’ять моделей, які поєднують функціональність, потужні камери та довготривалий акумулятор — без шкоди для бюджету. У добірку увійшли як Android-гаджети,

Видео